Hem KONTAKT

KONTAKT

Publicerat av: Redaktionen

Kontakta oss på IT Media Group Sverige AB

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

KONTAKT 10 Andreas Baxivanos

Säljchef / COO
Mobile: +46768591559
E-mail: andreas@itmediagroup.se

KONTAKT 11
Mario Leif Birger Hansen

CTO / ANALYTICS-SEO-SEA-SEM
Produktansvarig: IT-Hållbarhet.se
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

KONTAKT 12 Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

KONTAKT 13
Oscar Acosta Berg

KAM
Produktansvarig: IT-Retail.se
Mobile: +46 76 409 55 07
Mail: oscar@itmediagroup.se

KONTAKT 14 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

KONTAKT 15
Eva Papaoikonomou

KAM
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

KONTAKT 16 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig:IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

KONTAKT 17
Alexander Guldroth

Pappaledig / Parental Leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail: alexander@itmediagroup.se

KONTAKT 18 Rasmus Asp

AM
Produktansvarig:IT-Karriar.se
Mobile: +46 760-09 92 76
Mail: rasmus@itmediagroup.se

KONTAKT

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>