Hem KONTAKT

KONTAKT

Publicerat av: Redaktionen
Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarig utgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobil: +46 730 41 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

KONTAKT 9 Carin Von Stransky

Marknadsansvarig
Mobil: +46 760 35 33 21
Mail: carin@itmediagroup.se

KONTAKT
Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig:
IT-Pedagogen.se / IT-Hälsa.se

Mobil: +46 764 28 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

KONTAKT 10 Jelena Minic

Digital marknadsförare
Mobil: +46 769 34 52 36
Mail: jelena@itmediagroup.se

KONTAKT
Michaela Solak

KAM
Produktansvarig:
IT-Retail.se / IT-Hållbarhet.se

Mail: michaela@itmediagroup.se

Michaela Solak - KAM och Produktansvarig för IT-Retail och IT-Hållbarhet Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobil: +46 762 59 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

KONTAKT 11
Marika Borg Ström

KAM
Produktansvarig:
IT-Karriär.se

Mail: marika@itmediagroup.se

Marika Borg Ström - KAM och produktansvarig för IT Karriär Andreas Baxivanos

Finance / Ekonomi
Mail: ekonomi@itmediagroup.se

KONTAKT

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>